image1 image2 image3 image4 image5

Noc Bibliotek w Filii w Otfinowie

W piątek 2 czerwca w Filii Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Otfinowie po raz kolejny odbyła się Noc Bibliotek – wieczorno-nocna impreza promująca czytelnictwo i bibliotekę jako miejsce imprez kulturalnych oraz ciekawych spotkań. Tym razem spotkanie przebiegło pod hasłem „Wśród przygód małej reporterki Nel”.

Zajęcia rozpoczęły się dyskusją o bibliotece oraz o pięknych miejscach, fascynujących zwierzętach, które zobaczyła  mała reporterka – Nela.
Nie zabrakło również quizów, gier planszowych i tańca. Dużo radości przyniosła zabawa „każde zwierzę co ma pierze”, w której uczestnicy wykazali się wiedzą o zwierzętach.
Spotkanie zakończyło się okrzykiem ”Biblioteka to nasz raj, gdzie poznaje się cały świat i kraj”.
Na koniec każdy otrzymał certyfikat za udział w Nocy Bibliotek. W akcji Noc Bibliotek w Otfinowie udział wzięło 21 dzieci.

free joomla templatesjoomla templates
2017  Biblioteka w Żabnie  globbers joomla templates